Latvijos Nepriklausomybės paminėjimas „Žiemgalos“ muziejuje

Lapkričio 18 dieną aštuntokai dalyvavo „Žiemgalos“ muziejuje surengtame Latvijos Nepriklausomybės dienos paminėjime. Kartu su lietuvių kalbos ir muzikos mokytojom Vita ir Daiva parengę šventinį pasveikinimą, mokiniai darniai įsiliejo į programą, kurią stebėjo Žeimelio latvių bendruomenės nariai, mokyklos direktorė, klasės auklėtojas ir kiti svečiai. Mokiniai skaitė latvių kalba eilėraščius, demonstravo vertimo į lietuvių kalbą įgūdžius, užminė latvių kalba mįsles, kurias įminė žiūrovai, gerai mokantys latvių kalbą. Žinoma, dainavo populiariąją „Kur tu teci, gailīti mans?“ ir kitas dainas. Žiūrovai puikiai įvertino aštuntokų pasirodymą, o muziejaus darbuotojos apdovanojo mokinius saldumynais ir pakvietė į popietę kartu su visais renginio dalyviais. Mokiniams buvo įdomu ir prasminga pasiklausyti prisiminimų apie latvių tautybės žeimeliečius, pabūti kartu su vyresniosios kartos atstovais. Smagiai jautėsi ir senjorai, nustebinti jaunimo gražiu elgesiu, noru bendrauti.

Lietuvių kalbos mokytoja Vita Songailienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *