Mokinių projektinių darbų konferencija „Žengiu atradimų keliu“

Lapkričio 23 d. grupelė mokinių, lydimų gimnazijos direktorės Vilmos Kaminskienės bei istorijos mokytojos Linos Ulinienės, dalyvavo Skaistgirio gimnazijoje vykusioje respublikinėje praktinėje mokinių projektinių darbų konferencijoje „Žengiu atradimų keliu“.
Dalyvius sutiko ir pasveikino gimnazijos direktorė E. Aukselienė. Projektinius darbus pristatė Joniškio r. Skaistgirio gimnazijos, Joniškio r. Žagarės gimnazijos, Akmenės r. Kruopių pagrindinės mokyklos ir mūsų — Pakruojo r. Žeimelio gimnazijos — moksleiviai. Į konferenciją vykusios Urtė Bernotavičiūtė (1g), Aistė Sidaugaitė (1g), Žydrūnė Guževičiūtė (1g), Rimantė Paliukaitė (1g) pristatė integruotą istorijos ir anglų kalbos projektą „ Žinomas ir nežinomas Žeimelis“ (vadovės mokytojos L. Ulinienė, V. Aniūnaitė). Dešimtokės pristatė integruotus lietuvių kalbos ir muzikos projektus: Ema Adomaitytė ir Goda Cibulytė — „Paskutinio skambučio šventė „Kelionė tęsiasi…“, Elinga Dovidonytė —„Žiemos kalendorinės šventės“ ( vadovės mokytojos V. Songailienė, E. Dovidonienė). Renginio metu mokiniai ir jų mokytojai pasidalijo patirtimi rengiant projektinius darbus, linksmai bei naudingai praleido laiką!

Goda Cibulytė, 2 g klasė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *