Lankėmės parodoje „Nuo viršūnėlių iki šaknelių“

Ketvirtadienio popietę 3g klasės mokiniai, lydimi auklėtojos Dianos Freibergienės ir rusų kalbos mokytojos Zinaidos Naudžiūnienės, apsilankė miestelio „Žiemgalos“ muziejuje eksponuojamoje Aloyzo Bėčiaus ir Sauliaus Zapalskio   tapybos ir skulptūrų  parodoje „Nuo viršūnėlių iki šaknelių“. Parodoje mokiniai apžiūrėjo ir įvertino gimnazijos mokytojo S. Zapalskio nutapytus  paveikslus, kuriuose vyrauja medžių, medienos motyvai. Akį patraukė ir A. Bėčiaus  kry­žiai ir nu­kry­žiuo­tie­ji,  pa­da­ry­ti iš įvai­rių me­džių ša­kų, ka­da­gio šak­nų. Šios šaknys įspū­din­gai na­tū­ra­liai at­kar­to­ja žmo­gaus si­lue­tą. Džiaugiamės turėdami galimybę dalyvauti pamokose  kitoje aplinkoje, kurios yra itin mums vertingos.

3g klasės mokinė Mintarė Simonaitytė