Kultūros paso renginys pradinukams „ Kosmosas ir robotika“

Spalio 25 d. pradinukai dalyvavo kultūros paso renginyje „Kosmosas ir robotika“. Tikriausiai būtų sunku rasti vaiką, kuris nesižavėtų kosmoso platybėmis, robotais, naujausiomis technologijomis sukurtais žaislais. Daugelis vaikų svajoja tapti inžinieriais ir jau dabar mėgsta konstruoti Lego kaladėlėmis. Edukacijos metu mokiniai įsijautė į jaunųjų išradėjų vaidmenį, konstravo ir programavo robotus. Kiekvienai amžiaus grupei buvo skirta užduotis pagal sugebėjimus, todėl visiems užsiėmimas labai patiko. Vaikai turėjo galimybę  būti kūrybiški, leisti fantazijai veikti, pasinerti į atradimų džiaugsmą ir pajusti komandinio darbo svarbą. Mokiniai, dalyvavę kultūrinėje-edukacinėje programoje ir atlikę užduotis, gavo pažymėjimus.

Mokytoja N. Bernotaitė