Evakuacijos pratybos

Šių metų spalio 16 dieną mūsų gimnazijoje per trečią pamoką vyko civilinės saugos pratybos – evakuacija gaisro metu.
10 val. išgirdę ilgąjį įspėjamąjį skambutį, mokiniai su lydinčiais mokytojais skubėjo avarinio išėjimo link . Visi susirinko stadione, kur atsakingas asmuo žymėjo išėjusių skaičių.
Po pratybų 5-7 klasių mokiniai susitiko su Pakruojo priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojais. Mokiniai turėjo galimybę pasimatuoti gaisrininkų aprangą, užsidėti šalmą ar net kvėpuoti per dujokaukę. Buvo demonstruojamos priemonės iš gaisrininkų automobilio, pasakojama, kokias funkcijas atlieka įranga bei ką daryti kilus gaisrui.
Tikrai buvo mokinių, susidomėjusių gaisrininko profesija, tokia kilnia, reikalaujančia daug drąsos ir ištvermės!

Elinga Dovidonytė, Goda Cibulytė, 7 klasė