Konstitucijos egzaminas

Konst

Spalio 25 dieną Lietuva minės 25-ąsias Lietuvos Konstitucijos metines. Ta proga jau 11-tą kartą LR Teisingumo ministerija organizuoja Konstitucijos egzaminą, norintiems pasitikrinti Konstitucijos žinias.
Šiais metais spalio 3 d. mūsų gimnazijos 1g ,2g, 3g, 4 g klasių 37 mokiniai taip pat prisijungė prie didelio Lietuvos piliečių skaičiaus , kurie norėjo parodyti savo susidomėjimą Lietuvos įstatymais .

Geriausiai į testo klausimus atsakė 4 g. kl. mokinys  Lukas  Martinkus, 3 g. kl. mokinė Danguolė Minkevičiūtė, 2g. kl. mokinės Viktorija Kačerauskaitė  ir  Karolina   Stasiukaitytė, 1 g.kl. mokinė Laura Kupčiūnaitė . Sveikiname  juos !!!

Į antrąjį etapą, deja, niekas iš mūsų mokinių nepateko, bet manau, kad niekada nevėlu perversti konstitucijos puslapius ir kitais  metais  vėl  dalyvauti  tokiame neįprastame egzamine .

„ Su gimtadieniu , Konstitucija! “

Istorijos mokytoja Lina Ulinienė