Kelionė į Vilnių

DSCF1933Gegužės 14 dieną 8b ir 7 klasės mokiniai, lydimi savo auklėtojų Dianos Freibergienės ir Aldonos Plakbarzdienės važiavo į ekskursiją, kurios tikslas buvo aplankyti Katedros požemius, Lietuvos Respublikos Seimą ir Televizijos bokštą. Atvykę į Vilnių pirmiausia susipažinome su Katedra bei jos požemiuose palaidotų valdovų istorijomis. Vėliau prie Seimo rūmų mus pasitiko seimo nario Vitalijaus Gailiaus  padėjėja Aušra Bogvilaitė. Sėkmingai praėję visus patikrinimus, aplankėme ne vieną posėdžių ir konferencijų salę, pamatėme kaip Seimas ruošiasi pasitikti Suomijos prezidentą ir nusifotografavome atsiminimui. Europos Sąjungos informaciniame biure vyko edukacinė programa apie Europos Sąjungos šalis. Nors nelabai drąsiai, bet visi stengėmės atsakyti į užduotus klausimus. Po edukacinės programos mes keliavome pas Seimo narį Vitalijų Gailių, kuris mums ir suteikė galimybę aplankyti Seimą. Jis papasakojo apie savo vaikystę, kalbėjo, kad tik per mokslą galima pasiekti savo svajones. Galiausiai nuvykome į Televizijos bokštą, kur sužinojome daug įdomių faktų. Stebėjomės, kad jo aukštis yra 326,4 metro, o visas statinys su pamatu sveria 25000 t. Pabuvojome tose vietose, kur žuvo Sausio tryliktosios gynėjai, o vėliau pakilome į 165 m aukštį, iš kurio buvo matyti visa Vilniaus panorama 50 km spinduliu. Grįždami namo stabtelėjome „Akropolyje“, nes norėjome namiškiams parvežti ne tik kelionės įspūdžių, bet ir lauktuvių. Visi labai džiaugiamės šia išvyka ir tariame ačiū Vitalijui Gailiui, klasių auklėtojoms, mokytojai Z. Naudžiūnienei už galimybę puikiai praleisti laiką.

8b  klasės mokinė Mintarė Simonaitytė