Karantinas neaptemdys mūsų Kalėdų!

Artėja gražiausios metų šventės – Kalėdos ir Naujieji metai. Jos, dėl visiems suprantamos priežasties, bus ramesnės. Bet niekas negali sumažinti žmonių, o ypač vaikų, kalėdinio stebuklo laukimo.
Todėl pradinių klasių mokiniai ir mokytojos nutarė nekeisti kasmetinės prieškalėdinės tradicijos – pasipuošti savo koridorių. Prie mokyklos puošimo prisijungė ir mokinių tėveliai. Antros klasės mokinė Paulina Paplauskaitė ir jos tėveliai papuošė mokyklos foje neįprasta eglute. Paulina su mama prisiuvo minkštų, gražių kalėdinių žaisliukų. Paulinos tėtis sukalė eglutės rėmą, kurį Paulina su mama papuošė savo siūtais žaisliukais. Netradicinė eglutė džiugina mokyklos bendruomenės narius ir sukuria šventinę nuotaiką šiuo sunkiu karantino metu.
Mokyklos bibliotekoje galime pasidžiaugti Austėjos Dainauskaitės ir jos mamos sukurta kalėdine kompozicija „Dinozaurų kalnas“. Jos mama sulipdė stebuklingą kalną, o Austėja jį apgyvendino spalvotais, žaismingais dinozaurais.
Džiaugiuosi, kad mokinių tėveliai yra aktyvūs mokyklos bendruomenės nariai ir rodo gerą pavyzdį savo vaikams. Dėkoju jiems ir linkiu ateityje aktyvaus ir kūrybiško bendradarbiavimo. Su artėjančiom šventėm!

2 kl. mokytoja
Lena Zapalskienė