Antrokų kalėdinės dovanėlės žvėreliams

Kalėdų laukia visi: ir mokiniai, ir jų tėveliai, ir jų seneliai, ir mokytojai. Laukia jų ir miško gyventojai. Todėl su mokiniais nusprendėme pasveikinti miško gyventojus su artėjančiomis šventėmis ir pasaulio pažinimo pamoką pravesti kitoje aplinkoje – miške.
Iš anksto susitarėme su Austėjos Dainauskaitės tėčiu, Gintaru Dainausku, kad jis natūralioje miško žvėrelių ir paukštelių buveinėje – miške, papasakotų mums apie jų gyvenimą, jų apsaugą ir medžioklę. Austėjos tėvelis yra medžiotojas. Jis antrokams paaiškino, kad medžiotojai ne šaudo žvėrelius, o retina jų populiaciją, kad saugiau būtų miške, keliuose, sodybose ir patiems žvėreliams nepritrūktų maisto. Mokiniai labai atidžiai klausėsi ir pateikė daug klausimų Austėjos tėčiui.
Antrokai sudainavo dainą apie senį besmegenį. Ja atsidėkojo Austėjos tėveliui už įdomią ir neįprastą pamoką. Mokiniai žvėreliams paliko kalėdinių dovanų: morkų, bulvių, obuolių, kopūstų, šieno.
Besigrožėdami nuostabia gamta, apvažiavome ratą miško keliuku ir grįžome į mokyklą.

2 kl. mokytoja
Lena Zapalskienė