Kalėdinis krepšinio turnyras Žeimelio ŽŪB taurei laimėti

Gruodžio 15 dieną  gimnazijos sporto salėje rungtyniavo krepšininkai iš Pasvalio rajono Vaškų gimnazijos, Pakruojo rajono Linkuvos gimnazijos, Žeimelio žemės ūkio mokyklos ir Žeimelio gimnazijos. Mūsiškiai  aktyviai ruošėsi turnyrui per  kūno kultūros pamokas bei popamokinės veiklos užsiėmimus  ir tai turėjo įtakos jų  rezultatui.  Varžyboms teisėjavo patys komandų paskirti teisėjai.  Varžybų metu bendrosios praktikos slaugytoja Janina Niauronienė buvo pasiruošusi suteikti pirmąją pagalbą. Pirmi pagal rato sistemą rungtyniavo Žeimelio gimnazijos ir Žeimelio ŽŪM krepšininkai, vadovaujami Vaidilio Jurėno. Kova vyko taškas į tašką. Kovingai žaidė žemės ūkio mokyklos krepšininkai Šarūnas ir Paulius Janulevičiai. Paulius iš 9 metrų atstumo taikliai mėtė tritaškius. Mūsų  gimnazistai Rokas Rudzinskas, Airidas Dumbra, Vytautas Beinoras pasižymėjo kokybišku žaidimu. Aktyviai kovojo Deimantas Dovidonis, Lukas ir Deividas Martinkai. Tiktai rungtynių pabaigoje rezultatu 40:39 pergalę šventė mūsiškiai. Varžybose staigmeną pateikė jaunieji Vaškų gimnazijos krepšininkai,  įveikę linkuviečius rezultatu 53:49. Po atkaklios kovos su Žeimelio žemės ūkio mokyklos krepšininkais Žeimelio gimnazistai  „įsibėgėjo“ ir rezultatu 60:29 įveikė linkuviečius, po to rezultatu 62:20 įveikė ir Vaškų krepšininkus. Reikia pažymėti kovingai žaidusius Vaškų gimnazijos krepšininkus, kurie tiktai rungtynių pabaigoje rezultatu 37:38 turėjo pripažinti Žeimelio žemės ūkio mokyklos krepšininkų pranašumą. Turnyre pirmą vietą iškovojo Žeimelio gimnazijos krepšininkai, antri liko Žeimelio žemės ūkio mokyklos krepšininkai, treti – jaunieji Vaškų gimnazijos krepšininkai. Jauniausiojo krepšininko prizą pelnė Vaškų atstovas Arnoldas Ožalinskas. Geriausiai tritaškius mėtė Žeimelio gimnazijos krepšininkas Rokas Rudzinskas. Geriausiu turnyro krepšininku pripažintas žemės ūkio mokyklos mokinys Mažvydas Rudzinskas. Prizus įteikė Žeimelio žemės ūkio bendrovės atstovai Rolandas Patilskis ir Laurynas Spogis. Pirmą vietą iškovojusiems Žeimelio gimnazistams įteikta įspūdinga taurė. Komandai nugalėtojai ir prizininkams įteikti medaliai, diplomai. Džiugu, kad renginys praėjo sklandžiai. Organizatoriui daug padėjo kolega  Žeimelio gimnazijos technologijų mokytojas Saulius Zapalskis. Ačiū už paramą Žeimelio ŽŪB vadovui Žydrūnui Ščeponui.

Virginijus Padgurskis, kūno kultūros mokytojas,  varžybų organizatorius