1-4 klasių projektas „Balta žiemos pasaka“

Pradinukams mylimiausia šventė– šv. Kalėdos. Gruodžio 11-22 d. visos pradinės klasės įsijungė į projektą  „Balta žiemos pasaka“. Pradinukai puošė savo klases, gamino žaisliukus eglutei, darė atvirukus, dovanėles artimiesiems. Mokėsi karpyti snaiges, padarė iš jų puošnią dekoraciją– eglutę. Vyko popietės, vakaronės su tėvais, edukacinės pamokėlės, atvirukų, darbelių iš molio parodos. Skambėjo kalėdinės dainos, geriausi skaitovai rungėsi eilėraščių konkurse. Dramos būrelis, vadovaujamas mokytojos Gerdos Jutinskaitės, parodė vaikams spektakliuką.
Agentūra SOS vaikai surengė kalėdinę loteriją. Pirmokai gavo didelę pintinę vaisių, antrokai gardžiavosi saldainiais, trečiokai džiaugėsi gavę dovanų bilietus į kino filmą, o ketvirtokams Kalėdų Senelis atsiuntė po žaisliuką ir čiulpinuką.
Pradinukai labai laukė ekskursijos. Gruodžio 22 dieną mokiniai kartu su savo mokytojais vyko į Šiaulius. Žiūrėjo Šiaulių dramos teatro kalėdinį spektaklį vaikams. O po jo vaikų laukė susitikimas su Kalėdų Seneliu. Senelis visus apdovanojo dovanėlėmis. Grįždami namo visi pasigėrėjome Šiaulių miesto gražuole, nuostabiai papuošta egle. Dėkojame Šiaulių dramos teatro aktoriams, mokinių tėveliams, agentūros SOS vaikai darbuotojoms ir gimnazijos mokytojams, padėjusiems surengti vaikams šventinius renginius.

Pradinių klasių mokytoja N. Bernotaitė