Judumo savaitė gimnazijoje

Europos judumo savaitė yra didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16-22 dienomis. 2017 metų Europos judumo savaitės tema – „Dalindamasis pasieksi daugiau“.

Norėdami paminėti Europos judumo savaitę Žeimelyje,  gimnazijoje organizavome akciją „Apibėk mokyklą“.  Aktyviausi akcijos dalyviai- pradinių klasių mokiniai.  Dalyvauti akcijoje pakvietėme  ir Žeimelio darželio – daugiafunkcio centro „Ąžuoliukas“  vyresniuosius darželinukus ir ikimokyklinės grupės vaikus.

Judėjimo savaitės renginiai vyko įvairiose mokyklos erdvėse.  Mokiniai žaidė šaškėmis, stalo tenisą, 3g klasės mokiniai vedė klasėms rytinę mankštą, ilgosios pertraukos metu estafetes.  Sporto salėje suorganizavome šokius.

Kūno kultūros mokytoja E. Saudargaitė