Išvyka į parodą „Studijos 2014“

IMG_2674Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyko dvyliktoji tarptautinė žinių ir išsilavinimo  paroda „ Studijos 2014“, kurios tikslas – skatinti visuomenę mokytis ir siekti žinių visą gyvenimą. Šių metų vasario 7 dieną Žeimelio vidurinės mokyklos  abiturientai, lydimi klasės auklėtojos Simonos Dovidonienės bei karjeros koordinatorės Laimos Almonaitienės, pasinaudojo galimybe nuvykti į kasmet organizuojamą  parodą. Studijų mugė sutraukė viskuo besidominčio, tačiau vis dar nežinančio, ką pasirinkti, jaunimo būrį. Mokiniai susitiko su įvairių aukštųjų ir profesinių mokyklų  atstovais.  Po išvykos daugelis abiturientų teigė, kad dabar drąsiau galės žengti pirmuosius žingsnius ruošdamiesi egzaminams, nes renginys išsklaidė abejones dėl tolesnės ateities ir karjeros.

12 klasės moksleivė Samanta Šaknevičiūtė