Gimnazijos bibliotekoje — naujos knygos iš aplinkosauginio  švietimo projekto „Gamtos spalvos“

Gruodžio 13 d. gimnazijos  bibliotekoje vyko naujų knygų pristatymas. Jau keli metai iš eilės Žeimelio gimnazija dalyvauja aplinkosauginiame švietimo projekte. Šiemet  gimnazijos aplinkosauginio  projekto pavadinimas „Gamtos spalvos“.  Džiugu, kad dalyvaujant projekte atsiranda galimybė papildyti bibliotekos katalogą naujomis knygomis.  Šiemet iš projekto  buvo nupirktos   knygos aktualiomis  gamtos ir aplinkosaugos temomis:  S. Paltanavičiaus „Atradimai gamtoje. Keliauk ir pažink“, M. Lunde „Lilė ir Saulės sergėtoja“,  G. Muller „Metai po didžiuoju ąžuolu“, A. Heming, N. Slater „Lapų vagis“, D. Kandrotienės „Berniukas ir maišiukas“, J. Marlin „Gelbėjant jūrinius vėžlius“, S. Dieckmann „Miško takeliais“, E. Kazakevičienės „Gandras su parašiutu“, G. Viliūnės „Kur dingo gandras Grantas“. Naujienas pristatė ir labiausiai patikusias  knygučių ištraukas skaitė  3 klasės mokiniai. Į knygų pristatymą buvo pakviesti 2 ir 4 klasės mokiniai. Išklausę knygučių skaitomas ištraukas mokiniai  rinko labiausiai susidomėjimo sukėlusią knygą. Džiugu, kad vaikams patiko visos knygos.  Pamokėlės metu vaikai ne tik klausėsi knygučių ištraukų, bet  ir prisiminė, kad labai svarbu saugoti ir tausoti gamtą.

Bibliotekininkė Virgutė Gribienė