Gimnazijoje – vyskupo vizitas

Lapkričio 22-oji tapo ypatinga diena Žeimelio gimnazijos bendruomenei, kadangi čia apsilankė Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis, lydimas vyskupijos kanclerio Evaldo Alūzos ir Pašvitinio, Lauksodžio, Žeimelio parapijų klebono Vaido Mikalčiaus. Laukiančius vyskupo mokinius ir mokytojus vos sutalpino 150 vietų turinti gimnazijos aktų salė. Atvykusį vyskupą nuoširdžiai pasveikino gimnazijos direktorė Vilma Kaminskienė. Mergaičių ansamblio, vadovaujamo Irminos Nogobodienės, giesmės žodžiai ,,Maldauju, būk šviesa, apšvieski mūs kelius, padėk išmintimi, kai nežinia užklups“ visus nuteikė susikaupimui ir rimčiai. Gimnazijos direktorė ir mokinių tarybos pirmininkė, Lietuvos mokinių parlamento narė, 2gb klasės mokinė Mintarė Simonaitytė pristatė svečiams gimnazijos istoriją, mokinių ir mokytojų veiklą, papasakojo apie dalyvavimą konkursuose, olimpiadose, įvairiuose projektuose. Vyskupas buvo sužavėtas, kad apie mokyklos veiklą pasakoja ne tik direktorė, bet ir mokinių atstovė. Vyskupas mokyklos bendruomenei papasakojo apie savo gyvenimo kelią, svarbius jo gyvenimo momentus, palinkėjo visiems labiau mylėti vieniems kitus, stengtis laikytis 10 Dievo įsakymų. Mokiniai buvo nustebinti  vyskupo paprastumo ir nuoširdumo. Giesmės „Pakilk ir šviesk, Dievo bažnyčia, pakilk ir šviesk, stipri, šventa“ žodžiais mergaičių ansamblis ir visi susirinkusieji atsisveikino su vyskupu. Gimnazijos direktorė Vilma Kaminskienė padėkojo vyskupui už apsilankymą gimnazijoje, palinkėjo tvirtybės ir išminties tarnaujant žmonėms ir aukojant save jų dvasiai stiprinti. Prisiminimui vyskupas gimnazijai padovanojo Knygą apie Kryžių kalną, pristatė savo išleistą kalendorių apie relikvijas ir pakvietė Naujaisiais – 2015 metais sausio 4 dieną atvykti  į Šiaulių arenoje rengiamą Šeimų šventę.

Žeimelio gimnazijos direktorės pavaduotoja Raimonda Gasperavičienė