Festivalio „Literatūrinės slinktys“dalyvių viešnagė

Mūsų gimnaziją aplankė jaunųjų rašytojų festivalio „Literatūrinės slinktys“ atstovai. Balandžio 18-22d. asociacija „ Slinktys “ visus literatūros mėgėjus kvietė į jau septinto jaunųjų rašytojų festivalio „ Literatūrinės slinktys “ renginius. Balandžio 18d. „ Literatūrinių slinkčių “ komanda: prozininkė Monika Baltrušaitytė, poetai Simonas Bernotas, Marius Povilas Elijas Martynenko bei bardas Gytis Ambrazevičius, lankėsi Žeimelio gimnazijoje. Renginio metu jaunieji autoriai skaitė savo poezijos ir prozos kūrinius 2g ir 3g klasės mokiniams, dalijosi mintimis apie savo kūrybą, o bardas Gytis Ambrazevičius atliko savo balades. Gimnazistai renginio metu buvo labai atidūs ir labai įdėmiai klausėsi M. Baltrušaitytės skaitomos prozos bei jaunųjų poetų eilėraščių. Jau­nų­jų ra­šy­to­jų kūrybos te­mos – ir fi­lo­so­fi­nės gy­ve­ni­mo pra­smės, sa­vo vie­tos pa­sau­ly­je, ti­kė­ji­mo paieš­kos, ir ly­ri­niai šian­die­nos jau­nuo­lių iš­gy­ve­ni­mai. Išvykdami svečiai mokyklai paliko dovanų- kultūros gyvenimo žurnalų jaunimui „ Pašvaistė “.

Viktorija Kirjanovaitė 2g. kl.