Dvyliktoko A. Pašuškevičiaus paroda Pakruojyje

Spalio 25 d. Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centre buvo atidaryta Žeimelio gimnazijos 4g klasės mokinio Alekso Pašuškevičiaus autorinė pieštuku pieštų portretų paroda. Parodos pradžioje Alekso bendraklasiai, pritariant Justo gitaros skambesiui, padainavo dainą „Arbata“. Visus pasveikino švietimo centro metodininkė  Rima Leimontienė, taip pat dailės mokytoja Inga Strižigauskienė. Žodį tarė ir pats parodos autorius. Jis prisipažino, kad vaikystėje nelabai mėgo piešti žmones, o ypač – jų portretus, nes tai jam nelabai sekėsi. Pirmasis portretas buvo tikras atsitiktinumas,  ilgainiui šis užsiėmimas tapo kasdienybe. Aleksą kurti motyvuoja šeimos narių, aplinkinių, klasės draugų bei pažįstamų gera nuomonė apie jo darbus. Autorių pasveikino ne tik bendraklasiai ir klasės auklėtoja D. Freibergienė, bet ir  Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo centro vadovė Rima Juozapavičienė, Linkuvos gimnazijos gimnazistai, Jurgita Lazickienė. Parodos metu, kol buvo diskutuojama su pačiu autoriumi bei mama,  svečiai vaišinosi Žeimelio gimnazijos mergaičių keptu pyragu ir karšta arbata. Labai džiaugiamės, kad gimnazijoje yra talentingų žmonių, siekiančių savo svajonių.

4g klasės mokinė Mintarė Simonaitytė