Dieninė vasaros poilsio stovykla „Vasaros spalvos“

Birželio 4-8 d. mokykloje veikė dieninė vasaros poilsio stovykla „Vasaros spalvos“, kurioje dalyvavo 17 pradinių klasių mokinių. Kartu su pradinių klasių mokytojomis dirbo ir socialinė pedagogė Daiva, logopedė Diana, mokytoja Gerda. Vaikai piešė, štampavo, dažė ant stiklo, savo darbeliais puošė aplinką. Slaugytoja Laima pravedė teorines pamokėles apie pirmąją pagalbą susižeidus, įkandus vabzdžiams, nudegus saulėje, gavus saulės smūgį. Kiekviena diena buvo skirta vis kitai veiklai. Vaikai su mokytojomis ėjo į žygį prie tvenkinio. Žaidė žaidimus, sportavo, gilino pasaulio pažinimo žinias. O paskutinę dieną vykome į ekskursiją. Lankėmės Šiaulių rajono Dargaičių kaime esančiame alpakų ūkyje. Smagiausia, mus sužavėjusi dalis buvo ta, kad gyvūnus galima pašerti, paglostyti, su jais nusifotografuoti. Šeimininkas aprodė visą savo mini zoologijos sodą ir papasakojo daug istorijų apie savo mylimus gyvūnus. Buvo tiesiog nuostabu, o vaikams liko daug džiaugsmo ir prisiminimų. Pasidalinę įspūdžiais, palinkėję vieni kitiems linksmų atostogų vaikai išsiskyrė iki kitų mokslo metų.

Mokytoja N. Bernotaitė