Darželinukų ir pirmokų draugiškos varžybos

Ugdant priešmokyklinio amžiaus vaikų socialinę kompetenciją siekiama padėti kiekvienam vaikui išsiugdyti svarbiausius, grįstus įsisąmonintomis žiniomis ir įgūdžiais bei vertybinėmis nuostatomis gebėjimus, padėsiančius jam ateityje susirasti savo vietą nuolat besikeičiančiame pasaulyje, sėkmingai jame darbuotis ir veikti, gerai jaustis ir būti laimingam. Siekiant sudaryti prielaidas sėkmingam vaiko ugdymuisi bei palengvinti vaiko adaptaciją mokykloje Žeimelio gimnazija bendradarbiauja su Žeimelio darželiu – daugiafunkciniu centru „Ąžuoliukas“.

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo ir  Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienas priešmokyklinės grupės auklėtoja L. Krūminienė vykdo projektą „Trys spalvos“. Projekto metu darželinukai vykdo įvairias veiklas. Žeimelio gimnazijos kūno kultūros mokytoja E. Saudargaitė  prisidėdama prie šių veiklų pakvietė vaikus ir auklėtoją sudalyvauti sportinėse rungtyse su pirmos klasės mokiniais ir jų mokytoja R.Orliene.

Pirmiausia darželinukai,  atėję į gimnaziją, susipažino  su jos erdvėmis ir vykstančiomis parodomis. Sporto salėje jų laukė pirmokai, o palaikymo komanda buvo septintos klasės mokiniai.  Vaikai buvo suskirstyti į mišrias komandas ir rungtyniavo lanko mėtymo, baliono sprogdinimo, lindimo per lanką ir kamuoliuko paėmimo rungtyse.  Rungčių metu vaikai noriai vieni kitus palaikė ir skatino.  Draugiškos varžybos patiko tiek darželinukams, tiek pirmokams, tiek žiūrovams. Visi išsiskirstė patenkinti ir pasikrovę teigiamų emocijų tolimesnėms dienos veikloms.

Kūno kultūros vyr. mokytoja Eglė Saudargaitė

(Fotografijos E. Vyšniauskaitės)