Bibliotekoje naujos knygos

Kaip ir kasmet mokyklos biblioteka, dėka P. Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo, pasipildė naujais literatūros kūriniais. Šiemet mokyklai fondas dovanojo knygų už 2319 lt. Mokyklą pasiekė tokie kūriniai: memuarų knyga „Atsiminimai apie J. Jablonskį, Levo Tolstojaus klasikos „Karas ir taika“ keturi tomai , Onorė de Balzako vienas geriausių romanų „Tėvas Gorijo“, Kęstučio Kasperavičiaus „Kvailos istorijos“, švedų rašytojos M. Gripės „Ir baltieji šešėliai miškuos“ ir kt. Taip pat gauta nemažai programinių kūrinių: M. Tveno „Tomo Sojerio nuotykiai“( 5 kl.), A. Lindgren „Ronja, plėšiko duktė“(5-7 kl.), E. L. Voinič „Gylys“(9 kl.), M. Gripės „Nepaprasta Agnesės Sesilijos istorija“(8 kl.), kuriuos mokiniai skaito su didžiuliu malonumu.
Labai džiaugiamės dovanotomis knygomis, jos pradžiugins tiek vyresniuosius, tiek mažuosius skaitytojus.

Bibliotekininkė Virgutė Gribienė