Aplankėme tapybos parodą

Š.m. sausio pabaigoje vyresniųjų klasių mokiniai apsilankė Žeimelio „Žiemgalos“ muziejuje atidarytoje Rositos Eidintienės tapybos darbų parodoje „Žaidimai“.
Šią tapybos parodą 3g klasės mokiniai, lydimi auklėtojos Dianos Freibergienės ir mokytojos Daivos Ožalaitės, aplankėme sausio 29 d. per etikos pamoką. Muziejuje mus pasitiko muziejaus vedėja Daiva Skrupskelytė, ji mums pristatė paveikslus ir papasakojo apie darbų autorę. Parodoje pamatėme daug įdomių, žaismingų, šviesių spalvų tapybos kūrinių, kurių ne vieną norėtumėme turėti savo namuose. Kiekvienas iš jų savaip žavingas ir įtaigus. Paklausus, kuris paveikslas yra mums gražiausias, dauguma atsakė, kad negali išskirti nė vieno, nes kiekvienas darbas turi kažką tokio, kas verčia sustoti ir dar geriau įsižiūrėti. Po parodos užsukome į muziejaus ekspozicijos salę ir dar kartą apžiūrėjome eksponatus. Muziejaus vadovė papasakojo apie savo darbo planus, visus sužavėjo žinia, kad yra planuojama T. Grotuso paminklą pastatyti Žeimelio aikštėje. Labai džiaugiamės pamokomis, kurios vyksta kitoje aplinkoje ir laukiame kitos parodos, kuri bus kovo mėnesį, tad vėl galėsime apsilankyti muziejuje. Dėkojame muziejaus vadovei Daivai Skrupskelytei už šiltą priėmimą ir mokytojoms už pamoką, praleistą kitaip.

3g klasės mokinė Mintarė Simonaitytė