Anglų kalbos savaitė mokykloje

Balandžio 16 – 20 dienomis gimnazijoje vyko anglų kalbos savaitė, kurią organizavo anglų kalbos mokytoja Dalia Petraitienė ir 3g klasės mokinė Kornelija Rusinaitė. Šio projekto metu 2 – 11 klasių mokiniai demonstravo savo anglų kalbos žinias žaisdami žaidimus, spręsdami kryžiažodžius, atlikdami vaidybines užduotis.

2 klasės mokiniai dainavo linksmą dainelę „I can“ ir mėgino sakyti nesudėtingas greitakalbes.
3 ir 4 klasių mokiniai, pasiskirstę į mišrias grupeles, sprendė užduotis lapuose.
5 klasės mokiniai sprendė užduotis lapuose bei sakė greitakalbes.
6 klasės mokiniai žiūrėjo filmuką ir atsakė į klausimus bei turėjo teisingai sudėlioti sukarpytą sakinį.
7 klasės mokiniai žodžiu atsakė į klausimus – „General trivia“, praktikavosi greitakalbes bei žaidė linksmą žaidimą „Koks gyvūnas aš esu?“.
8 klasės mokiniai dėliojo eilutėmis sukarpytą eilėraštį ir turėjo jį padeklamuoti bei žaidė keletą linksmų žaidimų.
9 ir 10 klasių mokiniai vaidino veiksmus, žaidė žaidimą „žodžių juosta“ bei sakė greitakalbes.
11 klasės mokiniai vaidino veiksmus ir emocijas.
Savaitė buvo ne tik įdomi, bet ir naudinga – mokiniai į anglų kalbą pažvelgė kitaip, domėjosi jos „įdomybėmis“ bei prisidėjo prie anglų kalbos populiarinimo. Tikiuosi, kad po šios savaitės padidės kai kurių mokinių motyvacija mokytis ir gilintis į anglų kalbą.

3g klasės mokinė Kornelija Rusinaitė