3g klasės projektiniai darbai

Pristatyti 2013-2014 mokslo metų projektiniai darbai

Šių metų birželio 2 dieną mokykloje įvyko projektinių darbų pristatymas. Darbų temas ir vadovus 3g klasės mokiniai pasirinko mokslo metų pradžioje. Projektiniai darbai rengiami visus mokslo metus vadovaujantis metodinėmis rekomendacijomis. Į darbų pristatymą buvo pakviesti 1g ir 2g klasių mokiniai, kurie galėjo pasimokyti , kokie yra projektinio darbo kriterijai.
Projektinė veikla padeda įgyvendinti mokyklos uždavinius, pagyvina mokymosi procesą, ugdo mokinių savarankiškumą, iniciatyvumą, kūrybiškumą (asmenines kompetencijas) ,tobulina komunikacinę ir kalbinę kompetencijas, kompiuterinius įgūdžius. Džiaugiamės mokyklos 3g klasės mokinių ir mokytojų aktyviu dalyvavimu projektinėje veikloje. Bendraudami mokiniai ir mokytojai geriau susipažįsta , mokosi dirbti komandoje, prisiimti atsakomybę.
Projektinius darbus vertino komisija:
Danė Gakienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui, komisijos pirmininkė;
Laima Almonaitienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui-narė;
Dalia Petraitienė – anglų kalbos mokytoja metodininkė- narė;
Diana Freibergienė – spec. pedagogė – narė
Rita Taurienė – matematikos mokytoja metodininkė- narė.

Įdomiausi projektiniai darbai:

Saulės energijos panaudojimas. Lukas Narsutis, darbo vadovas fizikos mokytojas metodininkas Saulius Žilinskas.
Literatūrinė-muzikinė kompozicija ,,Nuo laimės sparnų iki laimės vilčių netoli…“. Greta Nogobodytė, darbo vadovas etikos vyr. mokytoja Raimonda Gasperavičienė.
Gamtos ir žmogaus paralelė K.Donelaičio poemoje ,,Metai“. Armanda Elksnytė, darbo vadovas lietuvių kalbos vyr. mokytoja Aldona Plakbarzdienė.
Tinklalapis apie profesijas. Deividas Lisauskas, darbo vadovas informacinių technologijų vyr. mokytojas Kęstutis Kabalinskas.
Portreto istorija. Margarita Ovaldaitė, darbo vadovas dailės mokytoja metodininkė
Inga Stižigauskienė.
Saugomos gyvūnų rūšys Žeimelio apylinkėse. Gintarė Elksnytė, darbo vadovas biologijos vyr. mokytoja Simona Dovidonienė.
Tinklalapis apie lankomiausias Žeimelio apylinkių vietas. Lukas Jukna, darbo vadovas informacinių technologijų vyr. mokytojas Kęstutis Kabalinskas.
Peršalimo ligos Žeimelio gimnazijoje. Vytautė Nainytė, darbo vadovas biologijos vyr. mokytoja Simona Dovidonienė.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danė Gakienė