1-4 klasių mokinių dieninė vasaros poilsio stovykla „Vasaros spalvos“

Visai neseniai pradinukai baigė mokslo metus, tačiau Žeimelio  gimnazijos mokiniai žinojo, kad liūdėti neteks. Birželio 12-16 d. jų laukė vaikų vasaros stovykla „Vasaros spalvos“. Dalyvavo 18    1-4 kl. mokinių. Stovykloje vyko daug pažintinių – edukacinių veiklų. Kiekvieną dieną vaikai turėjo galimybę išvykti į edukacijas, žaisti, patirti, sužinoti, pajausti ką nors naujo!  Pirmąją dieną  stovyklos atidarymas, kūrybinis darbas, pokalbis apie sveiką gyvenseną, edukacija  „Muilo gamyba“.  Antrąją dieną aplankytas Šiauliuose   „Katinų muziejus, “, Jaunųjų gamtininkų stotis ir Batutų parkas. Trečiąją dieną – labai įdomi edukacija  “Žvaigždės ir žvaigždynai” Pasvalio viešojoje bibliotekoje. Panirimas į kosmosą, akimirka ant galaktikos krašto, žvilgsnis į begalę žvaigždžių – mokinių patirtos emocijos. Mėgsta pradinukai ir išvykas į gamtą. Ketvirtąją dieną  dieną kopė į  Ąžuolpamūšės piliakalnį, kūrė kompozicijas iš gamtinės medžiagos. Labai smagu buvo  visiems kartu pažaisti Riaubonių atrakcionų parke, pasimėgauti vandens pramogomis, pabendrauti su  draugiškais gyvūnais, pasisupti karusėlėse. O  mokyklos stadione pavažinėti kartingais.  Stovyklos pabaigoje vaikų laukė diplomai už gražų bendravimą, gerą nuotaiką, pasidalijimas įspūdžiais. Iš  stovyklų vaikai grįžo spindinčiomis akimis, labiau pasitikintys savimi, įgiję naujų įgūdžių ir praplėtę savo akiratį.

Pradinio ugdymo mokytoja N. Bernotaitė