Žeimelio žemės ūkio mokykloje

zzmKarjerai skirtos valandėlės metu 8a klasės mokiniai lankėsi kaimyninėje Žeimelio žemės ūkio mokykloje. Pirmiausia čia didžiulį susidomėjimą sukėlė lenktyniniai automobiliai-kartingai, apie kuriuos papasakojo būrelio vadovas A.Dobrovolskis. Po to mokyklos direktorius A.Indriulis pakvietė aštuntokus į automechanikos kabinetus, kur demonstravo variklio ir kitų technikos maketų darbą, o mokytojas Z. Lacis papasakojo apie saugaus eismo svarbą. Apsilankę dailės kabinete apžiūrėjome mokinių darbus, atliktus įvairia technika. Mokyklos bibliotekininkė R. Noreikienė, kuriai esame dėkingi už pagalbą rengiant šią ekskursiją, supažindino su bibliotekos veikla, papasakojo apie joje vykstančius renginius, parodas. Vėliau lankėmės mokyklos kavinėje ir parduotuvėje, kuriose dirba patys moksleiviai. Visiems labai patiko ir sporto kompleksas. Kūno kultūros mokytojas V. Jurėnas leido mergaitėms išbandyti „bėgimo takelį“, kai kurie mokiniai demonstravo savo taiklumą mėtydami kamuolius į krepšį. Išvyka patenkinti liko visi, nes tai buvo ne tradicinė klasės valandėlė, o pažintinė ekskursija. Kas žino, gal po kelerių metų kai kurie dabartiniai aštuntokai susidomės šios mokymo įstaigos profesijomis ir mokslus tęs čia – Žeimelio žemės ūkio mokykloje.

8a klasės auklėtoja Rita Taurienė