Šventinis renginys „Dainuoju Lietuvai“

Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmetis –lietuvių tautos sėkmės istorija, kurią kūrė visi Lietuvos žmonės – mūsų seneliai, proseneliai, tėvai, mes. Daugelis savo šeimose  dar turime gyvų prisiminimų apie signatarus, diplomatus, ūkininkus, partizanus, mokytojus. Minėdami atkurtos Lietuvos šimtmetį, norime, kad kiekvienas rastume savo ryšį su Tėvyne, asmeninę istoriją įprasmintume tautos patirtyje, išgyventume savo šventės emociją.  Švęsdami Lietuvos šimtmetį, ir toliau kuriame mūsų Lietuvą.

Vasario 15 dienos šventiniame renginyje, skirtame 5–12 klasių mokiniams, mokytojams, tėvams, visą gimnazijos bendruomenę Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga pasveikino gimnazijos direktorė Vilma Kaminskienė ir seniūnijos seniūnė Vitalija Dobrovolskienė. Mūsų gimnazistai parengė šventinę programą pagal pačių sukurtą scenarijų. Visų klasių mokiniai Lietuvą gimtadienio proga sveikino šokdami, dainuodami, deklamuodami ir grodami. Jau tapo gražia tradicija Vasario 16-ąją Lietuvą sveikinti dainomis ir patiems švęsti dainuojant.  Todėl dainavo visi: ir mokiniai, ir mokytojai.

Tad mylėkime, saugokime ir vertinkime savo šalį, kad kova ir aukos už Lietuvos laisvę nebūtų beprasmės. Mūsų uždavinys- tęsti tautos istoriją ir perduoti  tradicijas ateinančioms kartoms, juk Lietuvos laukia dar daug gražių jubiliejų!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laima Almonaitienė