Svečiuose – žurnalistas Vidas Mačiulis

IMG_2790IMG_2791Balandžio 10 dieną gimnazijoje lankėsi televizijos žurnalistas, publicistas, redaktorius Vidas Mačiulis.  Pamokoje su 9 -12  klasių mokiniais kalbėjo apie tai, kas yra žurnalistika, kad žurnalisto gyvenimas – tai nuolatinis ieškojimas, reiklumas sau, nesitaikstymas su primestomis taisyklėmis; tinginystė svečiui nesuvokiama: ,,Gyvenime nieko nėra atsitiktinio. Kokia linija tau nubrėžta, tokia ir eisi. Bus taip, kaip turės būti”.  Žurnalistas turi dar vieną aistrą – tai krepšinis, apie kurį jis kalba su užsidegimu, pakylėtu žodžiu. Ši pamoka pažadino mokinių domėjimąsi žurnalistika. Susitikimas – tai vienas iš projekto AKIM renginių. Gimnazijos direktorė  padėkojo svečiui už įdomią pamoką ir padovanojo  atminimo dovanėlę.

Direktorės pavaduotoja Laima Almonaitienė