Spalvų ir tolerancijos savaitė

Tarptautinė istorinio teisingumo komisija jau tryliktus metus inicijuoja Tarptautinės tolerancijos dienos – lapkričio 16-osios paminėjimą Lietuvoje. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis – MOZAIKA. Žodis „tolerancija“ reiškia pakantumą kitam, kitokiam, gebėjimą gerbti kitą asmenį, kurio įsitikinimai ar nuomonė yra kitokia. Visuomenė sudaryta iš skirtingų žmonių, todėl labai svarbu gebėti toleruoti kitą ir sugyventi su visais.
Šiais metais mokinių taryba surengė savaitę, skirtą Tolerancijos dienai, ir pavadino ją Spalvų ir tolerancijos savaite. Kiekvieną dieną mokiniai, mokytojai ir mokyklos darbuotojai rengėsi skirtingos spalvos drabužiais. Pirmadienis buvo skirtas mėlynai spalvai, antradienis – žaliai, trečiadienis – raudonai, ketvirtadienis – oranžinei, penktadienis – geltonai. Ne tik apranga visa mokyklos bendruomenė prisijungė prie šios pilietinės iniciatyvos. 5-4g klasių mokiniai kūrė spalvingas mozaikas ir parengė savo darbų parodą. Džiaugiamės, kad visi aktyviai įsitraukė į šią tolerancijos savaitę.

3g klasės mokinė Mintarė Simonaitytė