Sėkmė fotografijos konkurse „Sveika šeima“

Gegužės 12 dieną 8 klasės mokinė  Laura Deicerytė  su broliu aštuntoku Justu  ir  neformalaus vaikų švietimo fotografijos būrelio ,,Blykstė‘‘ vadove Larisa  Kazakevičiene  dalyvavo Šiauliuose Fotografijos  namų studijoje  vykusio  konkurso  ,,Sveika šeima  “ laureatų  apdovanojimo   ceremonijoje, į kurią suvažiavo mokiniai iš Šiaulių apskrities. Konkursą organizavo Šiaulių teritorinė ligonių kasa. Lauros  nuotrauka  buvo atrinkta  kaip viena iš konkurso ,,Sveika  šeima‘‘ laimėtojų. Laura dovanų gavo išmanųjį laikrodį.

Pasiteisino neformalaus švietimo programos  fotografijos būrelio organizavimas, gimnazijos mokiniai aktyviai dalyvauja būrelio veikloje, įvairiuose konkursuose, parodose. Už mokinių nuvykimą į apdovanojimo ceremoniją  dėkojame  Žeimelio seniūnei V. Dobrovolskienei. Džiaugiamės  Lauros laimėjimu  ir fotografijos būrelio  darbais.

Pavaduotoja ugdymui Danė  Gakienė