RUGSĖJO 1-osios šventė

Šių metų rugsėjo 1-oji Žeimelio vidurinės mokyklos bendruomenei – didelė šventė. Ši diena ne tik naujų mokslo metų pradžia, mokyklos renovacijos pabaiga, bet ir gautas naujut naujutėlaitis geltonasis autobusas. Tai mūsų mokyklai labai dideli įvykiai. Naujų mokslo metų šventė prasidėjo netradiciškai. Nors tam tikrą sumaištį sukėlė pradėjęs dulksnoti lietus, tačiau prasminga akcija ,,Apjuoskime rankomis mokyklą“ pavyko sėkmingai. Akcijos tikslas buvo parodyti, kad mūsų rankos, meilė ir geri darbai saugos ir garsins mokyklą. Rugsėjo 1-osios šventėje dalyvavo seimo narys Jonas Juozapaitis, Pakruojo rajono savivaldybės merė Asta Jasiūnienė, Žeimelio seniūnijos seniūnė Vitalija Dobrovolskienė, Pakruojo policijos Nepilnamečių skyriaus inspektorė Jolanta Jokantienė su jaunaisiais policijos rėmėjais. Svečiai negailėjo mokiniams ir mokytojams pačių geriausių žodžių ir linkėjimų ateičiai, kad mūsų vidurinė mokykla taptų gimnazija.

Žeimelio vidurinės mokyklos direktorės pavaduotoja Raimonda Gasperavičienė