Pradinukų susitikimas su Knygų Teta

Vasario 1 d. gausus būrys pradinukų susirinko į pirmokams skirtą šventę – susitikimą su Knygų Teta. Šventės tikslas – supažindinti pirmokus su  bibliotekos skaitytojo taisyklėmis. Knygų Teta papasakojo apie berniuką, kuris   sugalvojo būdą, kaip  greičiau išmokti raideles. Tada visus pakvietė pažiūrėti spektaklio „Knyga suranda draugą“ pagal  Anelės Kairaitienės pjesę vaikams.  Spektaklį paruošė 2 klasės mokiniai kartu su mokytoja Lena Zapalskiene.  Mažieji aktoriai gražiai mokė, kaip negalima  elgtis su knygutėmis ir kokių taisyklių reikia laikytis, norint tapti skaitytojais. Po gražaus spektaklio  vyresnieji mokiniai nusprendė, kad pirmokai jau pasiruošę susitikimams su knygutėmis. Gavę dovanų – knygų skirtukų, kuriuos padarė 3 klasės  mokiniai, pirmokai skubėjo į biblioteką išsirinkti pirmosios savo knygelės.

Ačiū mokytojoms Lenai Zapalskienei  ir Nijolei Bernotaitei ir visiems dalyvavusiems šventėje.

Bibliotekininkė Virgutė Gribienė