Pradinukai Žeimelio darželio – daugiafunkciame centre „Ąžuoliukas“

Pradinėje mokykloje tęsiamas ikimokykliniame ir priešmokykliniame amžiuje pradėtas vaiko fizinės, intelektinės, emocinės sričių plėtojimas, dedami vaiko santykio su aplinka, kitais žmonėmis, su pačiu savimi pamatai. Ugdymo procesas tampa aktyvus: mokomasi praktiškai veikiant, tikima geraisiais vaiko prigimtiniais gebėjimais. Mokytojui tenka nelengva užduotis – jis tampa vedlys, padedantis augti ir tobulėti. Žeimelio gimnazijos pradinių klasių mokytoja Lena Zapalskienė stengiasi pažinti būsimuosius mokinukus, kryptingai bendradarbiaudama su priešmokyklinio ugdymo auklėtoja ir vaikais. Vasario ketvirtą dieną darželinukams mokytoja su savo ketvirtokais atgabeno pjesę – pamokantį spektakliuką, kaip reikia saugoti knygą. Ketvirtokai šaunūs, tokie vieningi scenoje, stropiai ir kūrybingai atliko savo vaidmenis. Darželinukai laukdami pasirodymo, draugams piešė dovanas, jas teikė po pasirodymo. Tai lyg nematomo tilto kūrimas, kai mokytoja stengiasi nenuleisti akių, kad spektakliuko aktoriai viską darytų teisingai, o kita akis jau krypsta  būsimųjų pirmokų pusėn. Šis gebėjimas sekančiais mokslo metais bus sėkmės garantas, organizuojant pradžią su mažaisiais pirmokėliais, ruošiama dirva naujoms mintims, naujiems darbams. Priešmokyklinukai taip pat turi spektakliuką, jį tekini bėgs rodyti draugams iš mokyklos. O mokytoja ir ketvirtokai pažadėjo pavasarinį spektakliuką parodyti mažiesiems. Lauksime šių nuoširdžių susitikimų.

Žeimelio darželio – daugiafunkcio centro „Ąžuoliukas“ priešmokyklinio ugdymo pedagogė Liuda Krūminienė

IMG_4213IMG_4210IMG_4218IMG_4222