Pradinių klasių mokiniai „Rudenėlio šventėje – 2014“

IMG_7190 Šiemet pradinių klasių mokiniams Rudenėlio šventė ypač pasisekė. Gamta palepino  nuostabia, šilta, visai nerudeniška diena. Saulė smagiai švietė pro spalvotus lapus, lyg  džiaugtųsi kartu su linksma šurmuliuojančia minia, susirinkusia į šventę- turgų- mugę. Jau prieš vienuoliktą valandą Vienybės aikštės link patraukė rudeniniais lapais, žėrinčiais kaštonų- erškėčių uogų karoliais, stebuklingomis karūnomis pasipuošusių pradinukų eisena. Ją lydėjo ne ką mažesnis mamų ir kitų artimųjų būrys, apsikrovęs pagrindine šventės atrakcija – įvairiomis „prekėmis“. Kai mažieji prekeiviai  apdėliojo prekystalius, akys apraibo nuo visokių skanėstų, rankdarbių, sodo ir daržo gėrybių įvairumo! Nuskambėjus ketvirtos klasės mokinių dainai „Rudenėlis“, prasidėjo Didžioji prekyba. Pirmos pirkėjos buvo mamos ir mokytojos. O paskui prekystalius lyg bitės apsupo vyresnių klasių mokiniai. Visi gardumynai čia pat buvo skanaujami. Pardavę savo prekes pirmieji „pardavėjai“ skubėjo prie kitų klasių prekystalių ir tapo pirkėjais, stebėjo madų paradą, stebėjosi retomis ir keistomis daržovėmis, sukosi rateliuose. Buvo smagu, šventė visiems labai patiko.

2 klasės mokytoja Onutė Grigaliūnienė