Pradinių klasių integruota veikla, skirta Žemės dienai

Minėdami Žemės dieną,1-4 klasių mokiniai priminė visiems, jog pavasario lygiadienis mus ragina ir įpareigoja konkrečiais darbais prisidėti prie aplinkos puoselėjimo ir saugojimo. Projektinės savaitės renginiai, skirti paminėti Žemės dieną, vyko penkias dienas (kovo 18-22 dienomis). Žemės dienos minėjimą pradėjo plakato „Pasaulinei vandens dienai“ kūrimu. Kovo 18 dieną aplankė daugiafunkciniame centre E. Bumblienės akmenukų parodą „Giedantys ir žydintys akmenys“. Kovo 20 dieną edukacijoje „Paukščiai lietuvių kultūroje“ G. Petkus pakvietė pažinti paukščius. Dailės pamokų metu mokiniai piešė paukščius, kuriais pasipuošė mokyklos erdvę. Kiekviena klasė vykdė skirtingus projektus ir juos Kovo 22 dieną salėje pristatė. Aptarę visus Žemės dienos renginius, parkelyje prie mokyklos iškėlė inkilus.

Nuoširdus Ačiū tėveliams, prisidėjusiems prie projektinės savaitės renginių, gamindami inkilus kartu su vaikais.

Pradinių klasių mokytoja Žyginta Pakalnienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *