Pirmokų šventė mokyklos bibliotekoje

no images were found

Sausio 22-os dienos popietę į mokyklos biblioteką nedrąsiai sugūžėjo pirmokai, lydimi mokytojos R. Ovaldaitės. Pirmokai bibliotekoje rinkosi ne šiaip sau, jie turėjo aiškų tikslą – tapti bibliotekos skaitytojais. Tačiau pirmiausia jie privalėjo susipažinti su skaitytojo taisyklėmis, kaip knygutes skaityti ir saugoti. Pirmokus taisyklių mokė antrokai. Jie suvaidino pamirštų žaislų istoriją, kuri nutiko seno namo palėpėje. Antrokus paruošė mokytoja R. Orlienė. Mokiniai ne tik susipažino su skaitytojo taisyklėmis, bet ir apžiūrėjo įdomias bibliotekos knygas: gražiausių iliustracijų, didžiausią ir mažiausią, su išsilankstančiomis iliustracijomis. Po to pirmokai išsirinko skaityti jiems patikusią knygelę, gavo dovanų po knygos skirtuką, nupieštą antrokų. Biblioteką pirmokai paliko linksmi, pažadėję grįžti į knygų šalį dar ne kartą.

Bibliotekininkė Virgutė Gribienė