Paskutinis skambutis

Greitai bėga mokyklinės dienos, užmaršty palikdamos metus… Vienus… Kitus… Jos nusineša auksaspalvius rudenis, spindinčias žiemas, kvepiančius pavasarius, nerūpestingas vasaras. Kiekvienais metais mokiniai gauna naujų  žinių, patirčių, įspūdžių, randa daug draugų, pamilsta mokyklą ir mokytojus.Bet kiekvieną pavasarį vis kitiems mokiniams ši grandinė nutrūksta ir ateina metas atsisveikinti.

Žeimelio gimnazijos  68 laidos abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis. Vieniems ši šventė suteikė džiaugsmo ir naujų vilčių, šiltų prisiminimų, kitiems – liūdesio dėl ateinančio išsiskyrimo su mokykla, draugais. Paskutinė pamoka. „ Neskubėkite! Stabtelėkite! Juk tik dabar prasidės tikrasis skubėjimas… Tegul Jums pakanka LAIKO viskam, – sakė klasės auklėtoja Laima Almonaitienė,- tegul Jums pakanka laiko tinginystei, klaidoms, savarankiškumui,  naujovėms, ryžtui,   meilei, kančiai, miegui, šypsenai, naujoms idėjoms, mokslui, menui, prisiminimams, iššūkiams. Tegul užtenka laiko VISKAM! Neišbarstykit laiko… Siekit svajonės…“

Pirmos klasės mokiniai su mokytoja Lena Zapalskiene pasveikino abiturientus ir skyrė jiems nuostabią dainelę ,,Atostogos“.
3g klasės mokinė Mintarė Simonaitytė su savo komanda pristatė savo projektinį darbą ir abiturientams  parodė meninę kompoziciją ,,Jis ir ji“ bei palinkėjo sėkmės egzaminuose.
Mokyklos direktorė Vilma Kaminskienė  kiekvienam dovanojo Laimės pasagėlę ir palinkėjo sėkmingų egzaminų, ryžto žengiant savarankiško gyvenimo keliu.
Visa mokyklos bendruomenė pasidžiaugė abiturientų švente ir kas daina, kas gražiu žodžiu, kas gėlėm bei karštais plojimais pasveikino paskutinį sykį prie mokyklos išsirikiavusius dvyliktokus ir palinkėjo jiems sėkmės.