Pasaulinės AIDS dienos minėjimas

IMG_8807IMG_8812 Gruodžio 1 d. Žeimelio gimnazijoje buvo minima Pasaulinė AIDS diena. Jos metu mokykloje buvo parengta piešinių paroda, kuria mokiniai norėjo parodyti, kokia tai baisi liga ir kaip ji gali paveikti užsikrėtusio žmogaus gyvenimą.  Šalia piešinių taip pat buvo pateikta informacija apie AIDS ir ŽIV, jų plitimo būdus, požymius ir kt. Taip pat mokiniams buvo dalinami informaciniai lankstinukai, kurie, tikimės, pasiekė dar daugiau mokinių ir suteikė jiems dar daugiau žinių apie šią klastingą ligą. Be to, minint Pasaulinę AIDS dieną, 7, 1g ir 2g klasių mokiniai žiūrėjo prevencinį filmą „Tavo pasirinkimas“, kuris ypatingas tuo, kad mokiniai patys galėjo pasirinkti, kaip jis baigsis. Taip pat susimąstyti ir apie savo gyvenimą, kurio siužetą pasirenkame mes patys. Galiausiai 2 ir 5 klasių mokiniai minėdami šią dieną pasipuošė raudonais balionais ir pavaizdavo raudoną kaspiną, kuris yra tarptautinis prevencijos ir solidarumo su ŽIV infekuotais ir sergančiais AIDS žmonėmis simbolis.

Renginio organizatorės medicinos seselė Laimutė Radavičienė ir psichologė Rūta Balčiūnaitė