Pamokos kitoje aplinkoje

Lapkričio 23 dieną  mes, ketvirtos  klasės mokiniai ir mūsų mokytoja N. Bernotaitė, apsilankėme   Pakruojo verslo informacijos centre. Čia  dalyvavome   2 val. trukmės žvakių liejimo edukacinėje programoje. Mūsų laukė maloni bitininkė Rasa. Ji supažindino mus  su bičių vašku, papasakojo  apie šios natūralios medžiagos naudą sveikatai. Ir patys buvome nemažai girdėję apie bites ir jų produktus. Pamokoje ne tik išmokome žvakių liejimo amato paslapčių, bet ir patyrėme tikrą kūrybinį džiaugsmą.  Mums ypač malonu  buvo prisiliesti prie tikro bičių  vaško. Įdėmiai klausėmės bitininkės patarimų ir pamokymų. Kam nesisekė,  ji skubėjo į pagalbą. Visi  pasigaminome po dvi  įvairių formų žvakes. Jos buvo karštos ir nuostabios! Visi džiaugėmės, rodėme vieni kitiems.  Mums pavyko! Pačių pagamintos žvakės papuoš  mūsų  namus.  Dar pasidarėme  po du žaisliukus  iš natūralaus vaško. Savo rankų gamybos žaisliukus padovanosime artimiesiems per Kalėdas, pakabinsime ant eglutės.  Buvo smagu ir naudinga.  Tai bent pamoka!

Gabrielė Gumbelevičiūtė ir Kristupas Kaziulis,  4 klasės mokiniai

Ankstesnis