„Noriu ir galiu būti sveikas“

     Šiais mokslo metais  Žeimelio  gimnazija dalyvavo Pakruojo rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonės įgyvendinimo konkurse pateikę projektą „Noriu ir galiu būti sveikas“. projektas gavo finansavimą. Šiuo projektu siekėme  pagilinti mokinių žinias, plėtoti įgūdžius  apie vaikų fizinę ir psichinę sveikatą,  tenkinant jų prigimtinius, socialinius ir pažintinius poreikius. Stiprinant fizinio aktyvumo įgūdžius, organizavome  įvairias veiklos formas: paskaitas apie sveiką gyvenseną, plaukimo treniruotes 6 klasės mokiniams, orientacinį sportą 6-7 klasių mokiniams, aerobikos treniruotes vyresnių klasių mokiniams, kineziterapeuto užsiėmimus,   dailės terapijos pamokas, edukacinius užsiėmimus apie sveikatą 1- 4 klasių mokiniams, išvyką į Klaipėdos delfinariumą ir Jūrų muziejų. Plaukimo baseine metu 6 klasės mokiniai ne tik pagerino turimo plaukimo įgūdžius, bet  ir prisidėjo prie mokinių fizinės sveikatos gerovės, emocinės savijautos palaikymo. Kineziterapeuto  praktiniai užsiėmimai ir patarimai padėjo vaikams atsipalaiduoti, ir esant netaisyklingai kūno laikysenai – pratimus  ją koreguoti.  Kauno studijos „Sveiki sveiki“ pravesti edukaciniai  užsiėmimai 1- 4 klasių mokiniams suteikė galimybę ne tik teoriškai, bet ir praktiškai suprasti sveikos gyvensenos svarbą. Ypač vaikai džiaugėsi išvyka į Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumą. Mokiniai  susipažino su akvariumuose gyvenančiomis  Baltijos jūros baseino ir atogrąžų jūrų žuvimis, koralais, lauko baseinuose – pingvinais, Baltijos jūros ruoniais, šiauriniais jūrų liūtais, bet ir stebėjo delfinų pasirodymą. Delfinariume mokiniai patyrė  gerų emocijų ir nepamirštamų įspūdžių.

Projekto organizatorė Diana Freibergienė

Ankstesnis

Sekantis

Comments are closed.