Balandžio 14 dieną 5 klasės mokinius buvo apėmęs džiaugsmingas jaudulys. Laukė nepaprastas nuotykis – naktis mokykloje! Mokiniai turėjo galimybę pažinti mokyklą ne tik dieną, bet ir naktį! Į mokyklą susirinkome 17.30  valandą. Tam, kad šis renginys taptų įdomesnis, nes artėjo pati  didžiausia šventė-  šv. Velykos, Žeimelio gimnazijos bibliotekoje surengtas bibliotekininkės V. Gribienės  inicijuotas edukacinis užsiėmimas 5 klasės mokiniams „Tradiciniai margučiai“.  Užsiėmimo metu  penktokai mokėsi marginti kiaušinius  vašku,   karpė, lankstė dėžutės – vištytes margučiams susidėti. Tuo veikla penktokams nesibaigė. Vaikai kartu su tėveliais prie gimnazijos esančioje aikštelėje kepė dešreles. O grįžę  į mokyklą, sporto salėje, vadovaujant fizinio ugdymo mokytojai  E. Saudargei  dalyvavo sportinėse varžybose, estafetėse. Išskirtinis renginys – savo jėgas mokiniai išbandė žaisdami komandinius ir  stalo  žaidimus. Mokiniai  pramogavo žiūrėdami filmus, ieškodami paslėpto lobio. Apie antrą – trečią valandą nakties dar nieks nemiegojo. Pusę keturių dalis jau ilsėjosi, bet kiti dar ,,blūdino“ po mokyklą. Rytą susitvarkė ir iškeliavo namo. Tai puiki proga mokiniams artimiau pažinti vieni kitus, užsiimti įvairia veikla, kuri propaguoja fizinį aktyvumą ir edukaciją.

Naktinis filmas, diskoteka, bendri pokalbiai ir smagiausi įspūdžiai lydėjo mokinius viso renginio metu.

Klasės vadovė D. Freibergienė