Mokytojų dienos šventė

Spalio 4 d., penktadienį, Žeimelio gimnazija paminėjo Tarptautinę mokytojo dieną. Gimnazijos duris pravėrusiems mokytojams 4g klasės mokiniai padovanojo nuotaikingą muzikinį sveikinimą. Pirmąją pamoką pravedė patys mokytojai, o antrąją ir trečiąją juos pavadavo dvyliktokai.
Po trijų pamokų visi susirinko į šventinį koncertą, skirtą gerbiamiems mokytojams. Mokiniai, įvertindami mokytojų atsidavimą savo darbui, dovanojo jiems įvairius sveikinimus. Koncertą daina ,,Paukščiai“pradėjo 4 g klasės mokiniai. Penktokai atliko Lauros Remeikienės dainą ,,Laimės vaikai“. 6-7 klasės mokiniai padainavo V. Kernagio dainą ,,Mūsų dienos kaip šventė“, o 1g klasės mokiniai– ,,Spindulys“. Vienuoliktokai, į tekstą įtraukę mokytojų vardus, perkūrė visiems gerai žinomą dainą ,,Svajoklis“. Gerą nuotaiką visiems dalino 2 g klasės mokiniai, jie pravedė daug juoko sukėlusius žaidimus, kuriuose mokytojai turėjo išbandyti savo jėgas ir įveikti sunkias užduotis. Renginiui įpusėjus dvyliktokai mokytojams skyrė nominacijas, kuriose atsispindėjo dažniausiai mokytojų sakomos frazės ar būdo bruožai. Koncerto pabaigoje visi mokiniai padainavo bendrą dainą ,,Mokytojams“.

Dėkojame mūsų gerbiamiems mokytojams, renginio dalyviams ir nuostabaus koncerto organizatoriams- muzikos mokytojai Editai Dovidonienei ir 4g klasės mokiniams.

4 g klasės mokinė D. Lekavičiūtė