Mokytojų dienos šventė

Spalio 5 dienos rytas gimnazijos mokytojams prasidėjo neįprastai: papuoštame  mokytojų kambaryje  prikabinėtose kortelėse dvyliktokai nuoširdžiai linkėjo laimės, sėkmės, sveikatos, kūrybiškumo, gerų mokinių ir kt. Staigmena prasidėjo ir pirmoji pamoka-abiturientai skambia daina ir sveikinimais palydėjo mokytojus į kabinetus.  Po ketvirtos pamokos, pravestos kartu su mokytoju, dvyliktokai visus  pakvietė į koncertą aktų salėje. Mokyklos direktorė pasveikino mokytojus su profesine švente, linkėjo stiprybės, tikėjimo, kūrybingų bei sėkmingų darbo metų ir  mažų kasdieninių stebuklų, kuriuos dovanoja šalia esančių nuoširdumas. 6-4g klasių mokiniai mokytojams skyrė eiles ir dainavo dainas, linkėjo gražios šventės ir džiugių akimirkų. Po koncerto dvyliktokai pakvietė mokytojus pasivaišinti tortu ir kava.

Direktorės pavaduotoja Laima Almonaitienė