Mokyklos robotų kūrėjų komanda – Lietuvos čempionato dalyviai

Kovo mėnesį Vilniaus parodų ir kongresų centre LITEXPO vyko Lietuvos Lego robotų čempionatas „Robotiada 2013“, kurioje dalyvavo ir mūsų mokyklos septintokų komanda: Deividas Martinkus, Lukas Martinkus ir Edgaras Stasiukaitis. Gaila, kad pasiruošimo etape aktyviai dalyvavę Rokas Bajoriūnas ir Dovydas Freibergas dėl nenumatytų kliūčių negalėjo padėti draugams sostinėje. Renginyje, kurio tema „Padėk senjorams“, dalyvavo 27 komandos iš visos Lietuvos. Jas sudarė mokiniai nuo 12 iki 17 metų amžiaus. Komandos buvo tikrinamos įvairiapusiškai: apklausos būdu buvo patikrintos mokinių dorovinės ir asmeninės vertybės, komandoms reikėjo kautis robotų varžybose ir pristatyti projektą, kaip galėtų palengvinti pagyvenusių žmonių būvį . Mūsų mokyklos komanda pasirodė puikiai: berniukai laimėjo 3-ią vietą „Vertybių“ varžybose ir 7-tą „Robotų“ varžybose. Galime pasidžiaugti, kad dar viena varžybose dalyvavusi komanda iš Pakruojo rajono – Rozalimo vidurinės mokyklos komanda – absoliučioje įskaitoje užėmė 2-ąją vietą. Rozalimiečiai įtemptoje kovoje pralaimėjo tik pernykščiams ir šiemetiniams čempionams – Vilniaus „Robotikos akademijos“ komandai. O varžybų nugalėtojai vyks į Europos Lego robotų čempionatą, kur susirenka stipriausi pasaulio Lego robotų konstruktoriai.

Mokytojas Saulius Zapalskis

IMG_6415IMG_6418IMG_6422IMG_6427IMG_6447IMG_6448IMG_6462IMG_6468IMG_6473rob