Mokslo metų pradžios šventė

Šiuos naujuosius mokslo metus pradėjome rugsėjo 2-ąją, pasiruošę rašyti dar vieną naują puslapį savo gyvenimo istorijoje. Mokyklos koridoriais nutrepsėjo nedrąsūs pirmokai, vienoje rankoje laikantys margaspalves rudenines gėles, o kitoje vis dar spaudžiantys tėvelių ranką, nusirito jau nebe pirmą rugsėjį čia susirenkančių mokinių linksmas šurmulys, o veiduose švytėjo šypsenos po vasaros atostogų susitikus mielus, gerai pažįstamus bendraklasius. Šventėje visus sveikino mokyklos direktorė Vilma Kaminskienė, Seimo narys Vitalijus Gailius, Pakruojo savivaldybės tarybos atstovė Dalė Valantinienė, Žeimelio seniūnijos seniūnė Vitalija Dobrovolskienė, Mokinių tarybos pirmininkas Lukas Vaičiulis. Nuskambėjo palinkėjimai, kad visus mokslo metus mokyklos bendruomenę lydėtų sėkmė, noras tobulėti ir kuo daugiau pažinti. Meninę programą šventei pristatė mergaičių ansambliai, kuriems vadovauja Irmina Nogobodienė.  Mokslo metų pradžiai tėveliams ir mokytojams – tai šiltų prisiminimų ir naujų rūpesčių pradžia, vaikams – atradimo, pažinimo džiaugsmo, asmenybės tobulėjimo tąsa.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Raimonda Gasperavičienė