Meninio skaitymo konkursas

Kasmet visoje respublikoje vyksta moksleivių meninio skaitymo konkursai, kuriais siekiama paskatinti moksleivius domėtis literatūra, ugdyti jų kūrybiškumą, puoselėti meninio žodžio suvokimą ir raišką. Konkursai paprastai vyksta keturiais etapais. Šiemet pirmame etape – mokykloje vykusiame konkurse – dalyvavo 5-11 klasių moksleiviai, kurie skaitė lietuvių ir užsienio autorių eilėraščius bei prozos kūrinius. Pasibaigus renginiui, paskelbti geriausi, originaliausi skaitovai, vyksiantys į antrą etapą – rajono konkursą. Nugalėtojais tapo Danielė Lekavičiūtė, 5 kl. (mokytoja Aldona Plakbarzdienė), Mintarė Simonaitytė 8b kl. (mokytoja Roma Chainauskienė), vienuoliktokai Lukas Vaičiulis ir Samanta Šaknevičiūtė (mokytoja Vita Songailienė).

Nuoširdžiai dėkojame ir kitiems konkurse pasirodžiusiems moksleiviams, nugalėjusiems jaudulį, dovanojusiems klausytojams daug gražių įspūdžių: Deimantei Ganytei 5 kl., Paulinai Riekumaitei 6b kl., Edgarui Stasiukaičiui 7 kl., Ivetai Cibulytei 7 kl., Donetai Smetonytei 8a kl., Julijai Bėčiūtei 9kl., Deividui Lisauskui 10 kl.

Mokytoja Roma Chainauskienė