Meninio skaitymo konkursas gimnazijoje

Jau tapo tradicija, kad žiemą organizuojamas MENINIO SKAITYMO KONKURSAS. Vasario 3 d. mokykloje vyko pirmasis konkurso etapas, kuriame dalyvavo 5-4g kl. mokiniai. Skambėjo Ž. Buinevičiūtės, R. Gavelio. S. Nėries, J. Erlicko, I. Simonaitytės pasirinkti tekstai. Skaitomi tekstai vertė įsiklausyti į žodžių skambesį ir prasmę. Ačiū mokiniams: Augustei Paplauskaitei (5 kl.), Lukui Dragūnui(5 kl.), Urtei  Vasiliauskaitei (6 kl.), Faustai Butaitei(7 kl.), Ugniui Litvinskui (8 kl.),  Evelinai Eidukaitei (1g kl.), Emai Sidaugaitei (2g kl.), Vakarei  Vaičekonytei (4g kl.) už nuoširdumą ir geras emocijas, lietuvių k. mokytojoms Aldonai Plakbarzdienei  ir Vitai Songailienei už meninio žodžio puoselėjimą. Urtei, Faustai ir Vakarei  linkime, kuo geriausios sėkmės sekančiame rajoniniame etape.

Bibliotekininkė Virgutė Gribienė