Meninio skaitymo konkursas

Sausio 27 dieną gimnazijoje vyko Meninio skaitymo konkursas, kuriame  mokiniai varžėsi dėl teisės atstovauti mokyklai meninio skaitymo rajoniniame ture. Konkurso pradžioje merginų ansamblis, vadovaujamas muzikos mokytojos Irminos Nogobodienės, daina pasveikino  dalyvius ir žiūrovus.  Vedėjai kvietė skaitovus padeklamuoti paruoštus kūrinius. Dalyvius vertino komisija, kurią sudarė Žeimelio gimnazijos lietuvių kalbos mokytojos Vita Songailienė ir Aldona Plakbarzdienė, bibliotekininkė Virga Gribienė bei direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laima Almonaitienė. Visi mokiniai pasirodė gerai, bet itin puikius meninio skaitymo įgūdžius konkurse pademonstravo 4g klasės mokinys Justas Kazakevičius, 7 klasės mokinė Vakarė Vaičekonytė ir 5 klasės mokinė Meda Gasparavičiūtė. Komisija juos išrinko atstovauti gimnazijai meninio skaitymo rajoniniame ture, kuris vyks Pakruojo muzikos mokykloje vasario 6 dieną. Visiems, net ir nelaimėjusiems dalyviams, mokytojos įteikė po knygą kaip padėką už dalyvavimą konkurse.

2g klasės mokinė Monika Bukytė