Konstitucijos egzaminas 2016

kSpalio  11d. gimnazijoje vyko  Konstitucijos egzamino  II etapas. Šiame etape  sėkmė lydėjo 4g  klasės gimnazistę  Mintarę Simonaitytę.

Rugsėjo 27 d. Lietuvoje   vykusiame  jubiliejiniame  10-ajame  Konstitucijos egzamino I etape  Konstitucijos žinias  pasitikrino  šimtas trisdešimt  5-8,1g-4g klasių mokinių.  Ši žinių pasitikrinimo akcija  pritraukė daugiau mūsų gimnazijos mokinių nei pernai. Visi egzamino dalyviai turėjo atsakyti į 30 uždarų klausimų. Geriausių rezultatų pasiekė Benedict  Martinas Magee  ir   Roberta  Šimaitytė  iš 7kl.,  Erikas  John Magee ir  Karolis Grybė iš 8 kl.,   Grantas Rusakevičius ir  Karolina Stasiukaitytė iš 1g kl.,   Vytautas Beinoras ir   Viktorija Kirjanovaitė iš 2g kl.,   Gabrielė  Dzindulytė ir   Viktorija Leimontaitė iš 3g kl.,  Mintarė  Simonaitytė ,  Rugilė  Bajalytė   ir Aleksas  Pašuškevičius iš 4gkl. Smagu, kad  mūsų  mokiniai  domisi   mūsų valstybės pagrindiniu įstatymu . Gerai išmanyti  Konstituciją, žinoti  savo teises ir pareigas- kiekvieno piliečio pareiga.

Egzamino koordinatorė,  direktoriaus pavaduotoja ugdymui D. Gakienė