20141022_151317 Šių metų spalio 22 dieną 6, 2g ir 4g klasių mokiniai važiavo į Vilnių – į TV3 laidos „Ginčas“ filmavimą ir į Lietuvos Respublikos Seimą. Mus lydėjo mokytojos Diana Freibergienė ir Rita Ovaldaitė. Pirmiausia vykome į laidos filmavimą. Filmavimas vyko 2 valandas. Tema buvo susijusi su pomirtiniu gyvenimu, į kurį žmonės patenka po mirties arba būdami komoje. Nustebino tai, kad laidos vedėjai filmuojami elgėsi labai laisvai, buvo visiškai kitokie, negu matome juos per televizorių. Po to skubėjome į Lietuvos Respublikos Seimą. Apžiūrėjome įvairios paskirties sales. Labiausiai sudomino Senoji Seimo salė, kurioje 1991 metų kovo 11 dieną buvo paskelbta Lietuvos Nepriklausomybė. Kadangi ši salė turi savo istoriją, tokią svarbią mūsų šaliai, įėję pajutome lietuviškumo dvasią, kuri dar kartą privertė susimąstyti apie Nepriklausomybės reikšmę. Pasigrožėjome garsiuoju Seimo vitražu „Šventė“, susitikome ir maloniai pabendravome su Seimo nariu Vitalijumi Gailiumi.

4g klasės mokinė Gintarė Elksnytė