Išvyka į Naisius

Kovo 20 dieną Naisiuose vyko Tarptautinės knygų dienos šventė. Ketvirtokai labai mėgsta skaityti knygeles, todėl buvome pakviesti dalyvauti šventėje. Visi labai apsidžiaugėme. Naisiuose mus pasitiko gidė Irma. Ji nuvedė į mažą muziejų, papasakojo apie archeologinius kasinėjimus, parodė radinių nuotraukas. Po to nuėjome prie saulės laikrodžio. Sužinojome, kaip jis veikia. Apžiūrėjome deivių skulptūras. Daug sužinojome apie paukščius ir inkilus. Buvo įdomu juos apžiūrėti. O koks gražus vaizdas atsivėrė nuo kalno. Smagu buvo bėgti žemyn nuo to kalno. O jei taip žiemą nuo jo skrieti  rogutėmis! Kiekvienam vaikui patiktų! Dar apžiūrėjome metalinius žalčius, saloje esančias angelų skulptūras. Buvome sužavėti. Autobusiukas mus nuvežė į žirgyną. Susidraugavome su žemaitukais, glostėme žirgus, stebėjomės paskutiniame voljere pamatę ožį. Pasirodo, jis gina arklius nuo ligų! Viskas mums patiko! Kultūros namuose žiūrėjome spektaklį „ Pasaka apie obuolius ir kitus Obelių gyventojus“. Tai muzikinis spektaklis, kuris pasakoja apie obuoliukų gyvenimo džiaugsmus ir vargus. Spektaklis buvo linksmas, net juokingas! Grįžome pilni naujų įspūdžių.

IV kl. mokinės Žydrūnė Guževičiūtė ir Gabrielė Gumbelevičiūtė